adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA: 1 lipca Urząd Miasta będzie czynny do godziny 15.30. We wszystkich wydziałach zostaną wyznaczone dyżury pracowników.760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.

Od 1 października 2015r.  Miasto Czeladź rozpoczyna realizację programu „Czeladzki Senior 60+”. Jest on skierowany do osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają w Czeladzi.

 czeladzki senior 60 plus

 


Program jest jednym z elementów lokalnej polityki społecznej wobec ludzi starszych. Wdrożenie programu pozwoli na kształtowanie w lokalnym społeczeństwie pozytywnego wizerunku osób wchodzących w jesień życia, eliminowanie negatywnych stereotypów związanych ze starością. Nadrzędnym celem programu jest włączenie Seniorów do aktywnego życia w społeczności lokalnej, zwiększenie dostępności do miejskich usług oraz odciążenie ich budżetu. Intencją Programu jest stworzenie czeladzkim mieszkańcom w wieku 60 lat i więcej możliwości korzystania z zaoferowanych przez jednostki miejskie oraz inne podmioty zewnętrzne pakietu ulg, rabatów na usługi oraz towary.
W programie mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Czeladzi, którzy ukończyli 60 lat, bez względu na kryterium dochodowe. Wśród partnerów programu są zarówno jednostki samorządowe, oferujące usługi z zakresu sportu i rekreacji, jak też inne podmioty zewnętrzne, takie jak sklepy, zakłady usługowe, biura podróży, uzdrowiska, salony kosmetyczne.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi.

Serdecznie zapraszamy

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry