adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA: 1 lipca Urząd Miasta będzie czynny do godziny 15.30. We wszystkich wydziałach zostaną wyznaczone dyżury pracowników.760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.

Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw potrzebom czeladzkich rodzin w których jest co najmniej dwoje dzieci oraz rodzin zastępczych - Miasto Czeladź realizować będzie od 1 stycznia 2016 roku Program pod nazwą Rodzinka 2+. .
Intencją Programu jest stworzenie czeladzkim rodzinom możliwości korzystania z ulg i rabatów oferowanych przez jednostki miejskie ( m.in. z zakresu sportu, kultury) jak również zaoferowanych przez inne podmioty zewnętrzne ( w tym podmioty gospodarcze) na dostarczane przez nich usługi oraz towary.
W związku z powyższym zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o rozważenie możliwości przystąpienia do Programu „Rodzinka 2+”.
Będę wdzięczny za zaoferowane przez Państwo ulgi lub rabaty z których mogłyby skorzystać rodziny, które mieszkają w Czeladzi i mają na utrzymaniu co najmniej dwoje dzieci.
Dołączając się do Programu możecie Państwo zostać jednym z Partnerów, którzy przyczynią się do stworzenia szansy miejscowym rodzinom na korzystanie z oferty, która odciąży ich domowe budżety i ułatwi codzienne funkcjonowanie.
Potwierdzeniem przystąpienia do Programu będzie podpisanie stosownego porozumienia
z Miastem Czeladź.
Jednocześnie, w ramach nawiązanej współpracy, na specjalnie stworzonej stronie internetowej Programu będzie umieszczone logo Państwa firmy, linki do internetowych stron własnych oraz inne informacje dotyczące Państwa jako Partnera.
Będę zobowiązany za okazane zainteresowanie i przystąpienie do Programu.

Licząc na przychylność i owocną współpracę pozostaję z szacunkiem
BURMISTRZ
mgr Zbigniew Szaleniec


W przypadku podjęcia decyzji o przystąpieniu do Programu, proszę o wypełnienie załączonej ankiety i odesłanie jej na adres: Urząd Miasta Czeladź, Wydział Edukacji i Polityki Społecznej, ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź lube-mail:

 

kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Zaproszenie do udziału w Programie 16-02-18 09:49 181.44KB pobierz plik: Zaproszenie do udziału w Programie
doc UMOWA RODZINKA 2+ 16-02-09 00:02 31KB pobierz plik: UMOWA RODZINKA 2+
odt Ankieta Rodzinka 2+ zostawiana u Partnerów 16-11-02 12:13 19.43KB pobierz plik: Ankieta Rodzinka 2+ zostawiana u Partnerów

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry