adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA: 1 lipca Urząd Miasta będzie czynny do godziny 15.30. We wszystkich wydziałach zostaną wyznaczone dyżury pracowników.760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
 Centrum Projektów Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

 

"Zdalna Szkoła+" - w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Oś I "Powszechny dostęp do szybkiego internetu"

 

Tytuł projektu: "Zdalna Szkoła+" - w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Oś I "Powszechny dostęp do szybkiego internetu".

Cele projektu: Działanie 1.1 "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach".

Wyposażenie szkół w sprzęt komputerowy z akcesoriami (laptopy, tablety) i oprogramowaniem niezbędnym do nauki zdalnej (również dla osób z niepełnosprawnościami).

Planowane efekty: wsparcie najbardziej potrzebujących nauczycieli i uczniów - w tym z rodzin wielodzietnych (3+), w dostępie do nauki zdalnej. Dbanie o zdrowie i edukację mieszkańców poprzez zapewnienie możliwości edukacji na odległość jako sztandarowe działanie zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV2.

Wartość projektu: 94 710,00 zł

Finansowanie: Łączna wartość wydatków kwalifikowalnych wynosi 94 710,00 zł. Projekt w całości sfinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej.

 

W ramach projektu zostały zakupione 44 sztuki laptopów wraz z oprogramowaniem, które w czerwcu 2020 r. przekazano do czeladzkich szkół. Sprzęt dedykowany jest potrzebującym uczniom, w tym uczniom pochodzącym z rodzin 3+, a także nauczycielom, którzy z powodu braku komputera nie mogli uczestniczyć w zdalnym nauczaniu. Po zakończeniu pracy zdalnej, komputery zostaną przeznaczone do celów edukacyjnych w szkolnych pracowniach.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry