adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA: 1 lipca Urząd Miasta będzie czynny do godziny 15.30. We wszystkich wydziałach zostaną wyznaczone dyżury pracowników.760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
 Centrum Projektów Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

 

"Zdalna Szkoła" - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Oś Priorytetowa nr I "Powszechny dostęp do szybkiego internetu"

 

Tytuł projektu: "Zdalna Szkoła" - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Oś Priorytetowa nr I "Powszechny dostęp do szybkiego internetu".

Cele projektu: Działanie 1.1 "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach".


Wyposażenie szkół w sprzęt komputerowy z akcesoriami (laptopy, tablety) i oprogramowaniem niezbędnym do nauki zdalnej.

Planowane efekty: zwiększenie dostępu do sprzętu komputerowego dla nauczycieli i uczniów nie mających warunków technicznych do uczestnictwa w zdalnym nauczaniu, w związku z COVID-19.

Wartość projektu: 79 704,00 zł

Finansowanie: Łączna wartość wydatków kwalifikowalnych wynosi 79 704,00 zł. Projekt w całości sfinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej.

 

W ramach projektu zakupiono 40 sztuk laptopów wraz z oprogramowaniem, które w maju 2020 r. zostały przekazane do czeladzkich szkół. Sprzęt został wypożyczony potrzebującym uczniom i nauczycielom, którzy z powodu braku komputera nie mogli uczestniczyć w zdalnym nauczaniu. Po zakończeniu pracy zdalnej, komputery zostaną przeznaczone do celów edukacyjnych w szkolnych pracowniach.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry