adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
08 czerwca 2016
kategoria:
Aktualności Czeladź Dla Seniorów
Plakat promujący spotkanie
Plakat promujący spotkanie

Pisarka podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie, jak wygląda proces wydawniczy książki. Spotkanie związane jest z promocją debiutanckiej książki Magdaleny Majcher, powieści obyczajowej „Jeden wieczór w Paradise”, którą będzie można zakupić na miejscu i otrzymać osobistą dedykację od autorki.

Magdalena Majcher jest nie tylko autorką ciepło przyjętego przez czytelników debiutu, ale również znaną recenzentką i blogerką.
Fragmenty jej recenzji ukazują się między innymi na okładkach książek, w prasie czy na portalach internetowych. Ma na swoim koncie setki zrecenzowanych tytułów oraz wiele wywiadów przeprowadzonych z polskimi pisarzami. Literkami zajmuje się zawodowo – pracuje w charakterze copywritera i publikuje opowiadania w prasie kobiecej. „Jeden wieczór w Paradise” ukazał się na rynku w maju, a już zdążył zjednać sobie serca czytelników i zadomowić się na liście najlepiej sprzedających się tytułów.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry