adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
12 lutego 2024
kategoria:
Aktualności
Czeladzkie Spotkania Medyczne
Czeladzkie Spotkania Medyczne

W czwartek, 15 lutego, o godz. 17.00 w Kopalni Kultury odbędzie się kolejne spotkanie medyczne, którego gościem będzie okulista.

Radna Rady Miejskiej Monika Pawlik serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie medyczne. - Tym razem naszym gościem będzie okulista. Będziemy rozmawiać o współczesnych chorobach oczu XXI wieku - zapowiada radna Monika Pawlik.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 lutego, o godz. 17.00 w Kopalni Kultury.

Czeladzkie Spotkania Medyczne

Czeladzkie Spotkania Medyczne to projekt skierowany do wszystkich mieszkańców Czeladzi niezależnie od wieku, ukierunkowany na wzmocnienie świadomości społecznej w zakresie profilaktyki. Tematyka spotkań jest zróżnicowana i dotyczy zarówno chorób cywilizacyjnych, jak i innych najczęściej spotykanych poprzez pryzmat wczesnego wykrywania, metod leczenia i możliwej profilaktyki. W trakcie prelekcji prowadzący starają się przybliżyć mieszkańcom aktualny stan badań naukowych, dotyczących tematyki zdrowotnej, a także wskazać atuty zdrowego stylu życia. Spotkania, na których zaproszeni lekarze specjaliści dzielą się własną wiedzą i doświadczeniem, odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski oraz Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec.

 Zapraszamy na Czeladzkie Spotkania Medyczne

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry