adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Kalendarium wydarzeń
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc Luty 2024 następny miesiąc
NdPnWtŚrCzPtSo
    1„Wirtualne ferie” – kreskówkowe obrazyWernisaż wystawy fotograficznej Marka Czekajskiego i Roberta Osińskiego pt. „O istocie człowieczeństwa w futurystycznym pryzmacie”FERIE W MIEŚCIE: Tenis stołowyFerie z Kinem Kopalni Kultury2Artystyczne ferie w bibliotece: warsztaty plastyczno-literackie dla dzieciKino: „Piep*zyć Mickiewicza”Nauka i doskonalenie jazdy na łyżwachFerie z Kinem Kopalni Kultury3Kino: „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa”Kino: „Piep*zyc Mickiewicza”Kino: „Vika!”
4Kino: „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa”Kino: „Vika!”Kino: „Piep*zyć Mickiewicza”5Artystyczne ferie w bibliotece: warsztaty plastyczno-literackie dla dzieciNauka i doskonalenie jazdy na łyżwachFerie z Kinem Kopalni Kultury6„Wirtualne ferie” – generowanie zimowych krajobrazów z wykorzystaniem AIW trosce o optymalny (holistyczny) rozwój polskiego seniora. Sposoby radzenia sobie z trudnymi sytuacjami dnia codziennegoFERIE W MIEŚCIE: Tenis stołowyFerie z Kinem Kopalni Kultury7Artystyczne ferie w bibliotece: warsztaty plastyczno-literackie dla dzieciWarsztaty rękodzieła Czeladzkeigo Koła Gospodyń MiejskichBeskidzkie wędrówki, cykl spotkań podróżniczych z Marcinem Grabińskim (Mały Szlak Beskidzki cz. 2)Nauka i doskonalenie jazdy na łyżwachFerie z Kinem Kopalni Kultury8„Wirtualne ferie” – symulacja zimowych sportów za pomocą okularów VRFERIE W MIEŚCIE: Tenis stołowyFerie z Kinem Kopalni Kultury9Artystyczne ferie w bibliotece: warsztaty plastyczno-literackie dla dzieciKino: „Priscilla”Nauka i doskonalenie jazdy na łyżwachFerie z Kinem Kopalni Kultury10Biesiada karnawałowa ze Zbyszkiem Lemańskim
11Kino: „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa”Kino: „Kos”Kino: „Priscilla”12Sprawne dłonie – zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 4-6 lat13Koncert „Miłość w poezji i piosence”1415Italia w pigułce: „Zwyczaje Włochów – krótka instrukcja obsługi”Czeladzkie Spotkania Medyczne pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Śląskiego i Burmistrza Miasta Czeladź16Joga dla mózgu – gry dla seniorów poprawiające pamięć i koncentracjęKino: „Priscilla”17Kino: „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa”Kino: „Sami swoi. Początek”Kino: „Priscilla”
18XVIII Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim oraz SnowboardzieKino: „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa”Kino: „Kos”Filharmonia bliżej: historia baletu, spotkanie muzyczno-edukacyjneKino: „Sami swoi. Początek”192021Warsztaty rękodzieła „Pracownia kreatywności”UTW: wykład Macieja Witkowskiego pt. „Kultura Romów”„Pogórze Rożnowskie i Ciężkowickie”Beskidzkie wędrówki, cykl spotkań podróżniczych z Marcinem Grabińskim (Mały Szlak Beskidzki cz. 3)2223DKK dla młodzieży – spotkanie z książką dla młodzieży w wieku 11-15 latMuzyczne piątki: koncert zespołu Kresowa ferajna pt. „Wspomnienie o Lwowie”
24
25Kino: „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa”Kino: „Kos”Kino: „Sami swoi. Początek”26Od Juniora do Seniora – Dwójkowy Klub Gier Planszowych2728Legalne brudzenia – warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 7-10 latUTW: wykład Sylwii Barteli pt. „Asertywność a przyjemność. Jak i kiedy mówić nie?”„Dla chcącego nic trudnego”, warsztaty plastyczno-literackie dla dzieci w wieku 5-12 lat29„Z cukrzycą na Ty”, spotkanie z diabetologiem i warsztaty zdrowego odżywiania  

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry