adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAPrzyjmujemy wnioski na preferencyjny zakup paliwa stałego (węgiel/orzech, ekogroszek, miał).Informacja o przystąpieniu Gminy Czeladź do zakupu paliwa stałego do dnia 31 grudnia 2022 r.Громадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
18 września 2023
kategoria:
Aktualności
Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny

Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta Czeladź zorganizował w dniach od 24 lipca do 8 września br. konkurs fotograficzny pn. „Przywracamy błękit – niebo moich marzeń”.

Rozstrzygnięcie konkursu i ocena złożonych prac odbyła się w 15 września 2023 r. w budynku Centrum Usług Społecznych i Aktywności Lokalnej – Rynek 22.

Wpłynęło 17 fotografii wykonanych na terenie Miasta Czeladź. Wyróżniono trzy zdjęcia wykonane przez następujących uczestników konkursu:

  • Wiktoria Albera (11 lat),
  • Laura Nitkiewicz (13 lat),
  • Katarzyna Banasiak.
 Wyróżnione prace

 

Wyróżnione osoby otrzymały nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy konkursu drobne upominki.

Wystawę można zwiedzać w godzinach od 8.00 do 18.00 (od poniedziałku do piątku) do 29 września 2023 r. w CUSiAL Rynek 22.

Konkurs fotograficzny „Przywracamy błękit – niebo moich marzeń” zorganizowano w ramach Projektu Zintegrowanego LIFE „Śląskie. Przywracamy błękit”.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry