adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
12 lutego 2024
kategoria:
Aktualności
Rozlicz PIT
Rozlicz PIT

Miasto Czeladź - Wydział Edukacji i Polityki Społecznej - zaprasza mieszkańców Czeladzi na spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego w Będzinie dotyczącego rozliczania PIT.

Podczas spotkania pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych, jak również pomogą w elektronicznym rozliczeniu.

Spotkanie odbędzie się 19 lutego 2024 roku o godzinie 9.00 w Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej „Saturn” przy ulicy Biedermanna 2 w Czeladzi.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują telefoniczne zapisy pod numerem: 32 763 79 76.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry