adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
21 września 2022
kategoria:
Aktualności
Dofinansowanie do OZE 

Wychodząc naprzeciw licznym pytaniom o to, co się dzieje z projektem, w którym udział deklarowaliście Państwo w lipcu i sierpniu br., pragniemy uspokoić Was, projekt będzie realizowany.

Obecnie trwają intensywne prace nad opracowaniem dokumentów, które będą Państwu pomocne na każdym etapie realizacji projektu. Prace te w znacznie mierze zostały ukierunkowane w rezultacie kilku spotkań, a zwłaszcza szkolenia jakie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego przeprowadził dla gmin i powiatów we wrześniu.

Najważniejszym z dokumentów jest regulamin określający zasady udzielania dofinansowania.
Z chwilą uzyskania zatwierdzenia regulaminu przez Urząd Marszałkowski zostanie zorganizowane dla Państwa spotkanie informacyjne.

O terminie spotkania poinformujemy Państwa na stronie internetowej gminy. Postaramy się także dotrzeć do Państwa z tą informacją za pośrednictwem adresów mailowych.

Źródło: Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry