UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
18 kwietnia 2016
kategoria:
Aktualności
Zawodnicy podczas rywalizacji

W niedzielę, 17 kwietnia odbyło się I Grand Prix w Gokartach o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Organizatorami imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zakład Inżynierii Komunalnej i Miasto Czeladź.

Punktualnie o godzinie 19:00 grupa 40 uczestników wraz z Burmistrzem Miasta Czeladź Zbigniewem Szaleńcem stawiła się w Autodromie w Sosnowcu, by z dużym zaangażowaniem rywalizować na torze kartingowym. Po krótkim szkoleniu, zawody pierwszym przejazdem rozpoczął Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec. Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach: Kobiety, Mężczyźni, Drużynowy Open i Symulator Open. Każdy z uczestników miał dwa przejazdy po 35 okrążeń, z których liczył się najlepszy czas. Do przejazdu finałowego w kategorii indywidualnej awansowało 8 kobiet oraz 8 mężczyzn,natomiast w kategorii drużynowej (dwuosobowej) liczyła się suma najlepszych czasów zawodników z przejazdu eliminacyjnego. Grand Prix w Gokartach, w kategorii Kobiet pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Janeczek ,drugie miejsce przypadło Ewie Fronczek, natomiast trzecie Małgorzacie Tylikowskiej . W kategorii Mężczyzn na najwyższym stopniu podium stanął Marcin Merta, drugie miejsce zajął Tomasz Szczepański, natomiast z trzeciego miejsca mógł się cieszyć Łukasz Cudzich. W kategorii drużynowej (dwuosobowej) pierwsze miejsce zdobyli - Team Łukasz Cudzich, Paweł Surma, drugie miejsce – Team Łukasz Zub, Mateusz Zub, zaś trzecie miejsce – Team Marcin Merta, Marcin Łazarz. W kategorii Symulator pierwsze miejsce wywalczył Patryk Fronczek, z drugiego miejsca cieszył się Marek Jarno, natomiast trzecie zdobył Piotr Michalski.
Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci pucharów oraz statuetek, które zostały wręczone przez Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Henryka Michalskiego.
Dla wszystkich uczestników imprezy był przygotowany poczęstunek.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom, biorącym udział w zawodach. Przypominamy,że w tym roku odbędzie się jeszcze jedna impreza kartingowa - „Kartingowe Mistrzostwa Czeladzi”, organizowana przez Czeladzki Klub Sportowy.