adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
12 stycznia 2021
kategoria:
Aktualności
Czeladź powalczy o tytuł świetlnej stolicy Polski!
Czeladź powalczy o tytuł świetlnej stolicy Polski!

W godzinach popołudniowych dotarła do nas fantastyczna wiadomość! Nasze miasto zwyciężyło w pierwszym etapie plebiscytu "Świeć się z Energą", który organizowany jest przez Energa SA z Grupy ORLEN. Oznacza to, że Czeladź znalazła się w grupie 16. polskich miast z najpiękniejszymi iluminacjami świątecznymi. W pierwszej rundzie głosowania pokonaliśmy takie miasta z naszego województwa jak: Katowice, Zabrze, Sosnowiec czy Bielsko Biała.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Dzięki zwycięstwu w województwie każdy z 16 mistrzów regionów awansował do finału zabawy oraz zdobył wart 10000 zł zestaw urządzeń AGD ufundowany przez Energę z Grupy ORLEN. Sprzęt trafi do osób w potrzebie i instytucji pomocowych. Wśród nagród znajdują się m.in. lampy UV służące do dezynfekcji pomieszczeń i wspomagające walkę z koronawirusem.

Finałowa runda głosowania w 12. edycji plebiscytu rozpoczyna się już wkrótce i potrwa od 14 do 25 stycznia. Tym razem walczymy o dodatkowy sprzęt AGD dla potrzebujących warty 40000 zł!! Ponownie liczymy na waszą mobilizację i prosimy o Wasze głosy.

Link do głosowania opublikujemy już wkrótce. Zapytamy jak za pierwszym razem: Czeladzianie, pomożecie???

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry