adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
20 listopada 2023
kategoria:
Aktualności
Koncert „Czeladzkie kolędowanie”
Koncert „Czeladzkie kolędowanie”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie „Czeladzkie kolędowanie”, który odbędzie się 16 grudnia 2023 r. na Rynku Starego Miasta.

Koncert będzie okazją do wspólnego świętowania zbliżającego się Bożego Narodzenia. - Chciałbym, aby w programie znalazły się tradycyjne kolędy, pastorałki i inne utwory o tematyce świątecznej – podkreśla burmistrz Zbigniew Szaleniec.

Czeladzianie są niezwykle utalentowani artystycznie i aktywnie uczestniczą w życiu naszego miasta. Chcielibyśmy, aby w tym szczególnym dniu wspólnie stworzyć świąteczną atmosferę i miło spędzić czas.

- Zachęcam do zaangażowania się w to wyjątkowe wydarzenie. Chciałbym, aby w koncercie wystąpiły dzieci z czeladzkich szkół i przedszkoli wraz z opiekunami, stowarzyszenia, grupy nieformalne, a także pracownicy miejskich jednostek i instytucji. Jestem przekonany, że na scenie nie zabraknie również naszych radnych i oczywiście kierownictwa miasta – zachęca Zbigniew Szaleniec.

Kochani mieszkańcy! W tym dniu każdy może się zaprezentować, scena będzie należeć do Was. Skompletujcie międzypokoleniowe drużyny wśród rodziny, przyjaciół, sąsiadów, współpracowników  i zaśpiewajmy razem.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 grudnia 2023 roku za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: lub telefonicznie pod numerem 32 76 37 914. W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, liczbę uczestników, repertuar (po 1 utworze) oraz podkład muzyczny.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf List burmistrza - Zaśpiewajmy razem w koncercie „Czeladzkie kolędowanie”.pdf 23-11-20 08:16 1.35MB pobierz plik: List burmistrza - Zaśpiewajmy razem w koncercie „Czeladzkie kolędowanie”.pdf

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry