adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
AKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAPrzyjmujemy wnioski na preferencyjny zakup paliwa stałego (węgiel/orzech, ekogroszek, miał).Informacja o przystąpieniu Gminy Czeladź do zakupu paliwa stałego do dnia 31 grudnia 2022 r.Громадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
15 marca 2023
kategoria:
Aktualności
Czeladzka Garażówka
Czeladzka Garażówka

Powraca lubiana przez mieszkańców „Czeladzka Garażówka”. Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 marca w hali MOSiR (ul. Sportowa 2).

18 marca w godzinach od 10.00 do 14.00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie można coś zamienić, wymienić, dać drugie życie różnym rzeczom. A wszystko za sprawą „Czeladzkiej Garażówki”, która już po raz dziewiąty odbędzie się w naszym mieście.

„Czeladzka Garażówka” to impreza, podczas której niepotrzebne przedmioty zyskują drugie życie. Wystawić i nabyć będzie można między innymi książki, ubrania, sprzęty AGD, filmy, gry, zabawki oraz przedmioty kolekcjonerskie. Ludzie przynoszą tu różne przedmioty, których używają w domu, które mają zbędne w domu.

Na wydarzenie zapraszają Barbara Wszołek i Beata Marcinkowska - organizatorki i pomysłodawczynie tej akcji oraz założycielki grupy Czeladzkie EKO. - „Czeladzka Garażówka” jest dla każdego, kto chce pozbyć się zbędnych rzeczy oraz dla tych, którzy polują na super okazje! - podkreślają organizatorki.

Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy przybyć 18 marca w godzinach 10.00-14.00 do hali MOSiR w Czeladzi. Udział jest bezpłatny!

 18 marca wraca „Czeladzka Garażówka”

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry