adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
26 marca 2024
kategoria:
Aktualności
Wielkanoc na Rynku w Czeladzi
Wielkanoc na Rynku w Czeladzi

W najbliższą sobotę, od godz. 10.00 zapraszamy na pięknie przystrojony czeladzki Rynek, gdzie w wiosennych promieniach słońca będziemy się bawić i odkrywać wielkanocne tradycje. 

Tego dnia zachęcamy do wzięcia udziału w specjalnym projekcie wielkanocnym opartym na tradycji i staropolskich obyczajach. Wśród atrakcyjnej scenografii, stylizowanej na szlachecką zagrodę, odbywać się będą warsztaty artystyczne, pojawi się zwierzyniec z najprawdziwszymi symbolami wiosny i Wielkanocy - królikami i kurczaczkami. Nie zabraknie również atrakcyjnych zabaw, konkurencji i konkursów z nagrodami.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry