adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
09 lipca 2024
kategoria:
Aktualności
Archi-Przygody
Archi-Przygody

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!
Do Archi-Przygód został już niecały miesiąc! To doskonała okazja, aby zapisać swoje dziecko na ten niezwykły cykl zajęć, który rozbudzi ich wyobraźnię i zainteresowanie architekturą.

Czym są warsztaty Archi-Przygody?
Archi-Przygody to seria 10 interaktywnych spotkań, z których każde trwa 1,5 godziny. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego architekta, który z pasją i zaangażowaniem wprowadzi dzieci w fascynujący świat architektury.

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko?
Nauka przez zabawę: Warsztaty są zaprojektowane tak, aby dzieci mogły uczyć się poprzez interaktywne gry i zabawy. Dzięki temu nauka staje się przyjemnością!
Rozwój kreatywności: Zajęcia zachęcają do twórczego myślenia i rozwiązywania problemów, co rozwija kreatywność i umiejętności manualne.
Poznanie architektury: Dzieci dowiedzą się, czym jest architektura i jak wpływa na nasze codzienne życie. Poznają różne style architektoniczne oraz podstawowe zasady projektowania budynków.
Zabawa i rozmowy: Dzięki wspólnym rozmowom i interakcjom z rówieśnikami, dzieci uczą się współpracy i komunikacji w grupie.

Kiedy i gdzie?
Start warsztatów: 29 lipca
Czas trwania: 10 spotkań od poniedziałku do piątku, po 1,5 godziny każde
Dla kogo: Dzieci w wieku 8-13 lat
Miejsce: Cechownia Muzeum Saturn w Czeladzi, ul. Dehnelów 43

Jak się zapisać?
Aby zapisać swoje dziecko na warsztaty, prosimy o skontaktowanie się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu (32) 265 42 98 lub osobiście w siedzibie Muzeum Saturn w Czeladzi, ul. Dehnelów 10.

Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona! Zapewnij swojemu dziecku niezapomnianą przygodę z architekturą już dziś.


Do zobaczenia na Archi-Przygodach! Projekt współrealizowany z Narodowym Centrum Kultury w Warszawie.

Źródło: Muzeum Saturn

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry