adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
20 czerwca 2022
kategoria:
Aktualności
Piknik "Wakacje. START!"
Piknik "Wakacje. START!"
Czy marzyłeś kiedyś o tym aby zostać Iluzjonistą? A może pasjonuje Cię świat dzikich, egzotycznych zwierząt? Jeżeli tak to PIKNIK "Wakacje. START!" to wydarzenie dla Ciebie i Twojej rodziny.
Już 24 czerwca 2022 r. od godz. 16.00 na CZELADZKIM RYNKU oficjalnie rozpoczniemy wakacje. Podczas wydarzenia Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej - RYNEK 22Miasto CzeladźCzeladź wspólnie z czeladzkimi Organizacjami Pozarządowymi przygotowaliśmy liczne atrakcje.
 
Oprócz pokazu iluzji i prezentacji zwierząt egzotycznych odbędzie się WIELKI TEST WIEDZY o CZELADZI, w którym główną nagrodą będzie LOT SAMOLOTEM nad naszymi miastem. Dla uczestników interaktywnego QUIZU przygotowaliśmy liczne niespodzianki.
W specjalnej STREFIE JUNIORA znajdą się DMUCHAŃCE oraz STOISKA ZABAWOWE. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy również ANIMACJE połączone z zabawami integracyjnymi, malowaniem buziek oraz dziecięcych wodnych tatuaży.
Dla PIERWSZYCH 100 OSÓB przewidziano BEZPŁATNE LODY I LEMONIADĘ.
 
Z myślą o dorosłych mieszkańcach o godzinie 22.15 rozpoczniemy pierwszy w historii Naszego Miasta seans KINA SAMOCHODOWEGO (seans filmowy będzie można oglądać z siedzenia w samochodzie lub na specjalnie przygotowanych leżakach).
Wstęp na wydarzenie jest BEZPŁATNY warunkiem otrzymania poczęstunku oraz udziału w seansie filmowym jest rezerwacja wirtualnego biletu za pośrednictwem strony internetowej: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/czeladz
 
Nie zwlekaj ! Liczba miejsc jest ograniczona ! Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry