adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
02 kwietnia 2024
kategoria:
Aktualności
Odsłonięcie tablicy
Odsłonięcie tablicy

W środę, 3 kwietnia, o godz. 12.00 przed pomnikiem górników poległych podczas strajku 3 kwietnia 1924 r. (Park Górników na rogu ul. Sikorskiego i Kościuszki) odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej to historyczne wydarzenie.

- Pamięci ofiar demonstracji z 3 kwietnia 1924 roku: Jana Stelmaszyńskiego, Leona Jansona, Stanisława Łaganowskiego, Izydora Romańczyka - czytamy na tablicy, która zostanie odsłonięta 3 kwietnia o godz. 12.00.

Następnie oddamy cześć ofiarom tych dramatycznych wydarzeń spoczywającym w kwaterze grobowej na cmentarzu przy ulicy Nowopogońskiej. 

Zapraszamy do udziału w uroczystości.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry