adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
05 listopada 2021
kategoria:
Aktualności
Między mimesis a anamnesis
Między mimesis a anamnesis

Wyjątkowo, bo we wtorek, 9 listopada, o godz. 18.00 GSW „Elektrownia” zaprasza na wernisaż zbiorowej wystawy grafiki „Między mimesis a anamnesis i z powrotem”.

W przestrzeni GSW „Elektrownia”, z okazji jubileuszu 20-lecia działalności, zaprezentowane zostanie 20 prac absolwentów, studentów oraz pedagogów Pracowni Grafiki Cyfrowej oraz Pracowni Intermediów i Technik Cyfrowych w katowickiej ASP. Będzie to wydarzenie towarzyszące 11. Triennale Grafiki Polskiej.

Już ponad 20 lat pracownia organizuje wystawy prac studenckich w kraju i zagranicą. Każda z wystaw, wpisując się w nowe miejsce i integrując się z jego przestrzenią, podejmowała dialog, stawiając szereg trudnych pytań, a czasami wzbudzając kontrowersje o zasadność tworzenia grafiki w ponowoczesnym świecie oraz pytania o nowatorstwo cyfrowych mediów w sztuce graficznej.

Siłą wystawy w GSW „Elektrownia” jest artystyczna różnorodność i techniczna innowacyjność prezentowanych na niej artefaktów. Zobaczymy tutaj m.in. szereg prac wykonanych w technice druku cyfrowego, projekty i instalacje multimedialne, a także – oglądane za pomocą dedykowanej aplikacji - projekty z obszaru rzeczywistości rozszerzonej (AR) brawurowo podbijającej obszar wizualności naszych czasów.

Kuratorzy: prof. Adam Romaniuk, prof. Darek Gajewski (ASP Katowice). Wystawę można oglądać (a ściślej ujmując wchodzić w intrygujące interakcje z prezentowanymi na niej pracami) do 5 grudnia br.

 Między mimesis a anamnesis i z powrotem

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry