adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
28 marca 2024
kategoria:
Aktualności
Śniadanie Wielkanocne
Śniadanie Wielkanocne

Fundacja Wolne Miejsce oraz Miasto Czeladź serdecznie zapraszają 31 marca na Metropolitalne Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych 2024.

W wydarzeniu może uczestniczyć każda potrzebująca osoba, która z powodu sytuacji życiowej, materialnej lub rodzinnej nie może pozwolić sobie na spędzenie Świąt Wielkanocnych w gronie najbliższych osób. Na wielkanocnym stole znajdą się tradycyjne potrawy takie jak żurek z jajkiem, pisanki, kiełbasa, sałatka warzywna, ciasta i inne słodkości.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 31 marca o godz. 10.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Otwarcie bram o godzinie 9.00.

 Metropolitalne Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych 2024

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry