adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
23 lutego 2024
kategoria:
Aktualności
Zajęcia ekodoradcy
Zajęcia ekodoradcy

Realizując Projekt Zintegrowany LIFE „Śląskie. Przywracamy błękit” 20 i 22 lutego odbyły się zajęcia ekologiczne w Szkole Podstawowej nr 7 oraz w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Czeladzi.

Ekodoradca Henryk Michalski odwiedził uczniów klas IV A i IV B w Szkole Podstawowej nr 7, a także dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczających do Przedszkola Publicznego nr 5.

W trakcie spotkania wyświetlono bajkę „Książę i smog” oraz przeprowadzono prelekcję wraz prezentacją „SMOG - jak wpływa na nasze zdrowie”. Dzieci dowiedziały się, co to jest smog, jakie są główne źródła zanieczyszczeń, kto jest szczególnie narażony na jego oddziaływanie, jak sprawdzić jakość powietrza oraz jak zachować się podczas alarmu smogowego.

Ponadto uczestnicy zajęć otrzymali ulotki promocyjno-edukacyjne oraz kolorowanki przedstawiające otaczający nas świat zwierząt i roślin.    

Zajęcia odbywają się pn. „Dbaj o powietrze” oraz przygotowania do utworzenia „Szkolnych Zespołów Antysmogowych”.

Program finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

Henryk Michalski
Główny Specjalista – Ekodoradca
Urząd Miasta Czeladź
Tel. 32 76 37 934
E-mail: 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry