adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
22 listopada 2022
kategoria:
Aktualności
Internetowe Konto Pacjenta - warsztaty
Internetowe Konto Pacjenta - warsztaty

W ramach cyklu spotkań „Komputer i smartfon bez tajemnic!” serdecznie zapraszamy wszystkich czeladzkich Seniorów do wzięcia udziału w specjalnych warsztatach z obsługi Internetowego Konta Pacjenta oraz Profilu Zaufanego.

Zajęcia odbędą się w Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej „Saturn” w Czeladzi, o godz. 12:00 w następujących terminach:

  • 28 listopada 2022 r.,
  • 5 grudnia 2022 r.

W trakcie spotkania będzie możliwość założenia Profilu Zaufanego oraz wyrobienia karty EKUZ. W tym celu należy mieć ze sobą dowód osobisty!

Warsztaty realizowane są przy współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia, Oddziałem Śląskim w Katowicach – Delegaturą w Piekarach Śląskich.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem:
32 763 79 76.

 

Źródło: Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry