AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
03 kwietnia 2017
kategoria:
Aktualności
Zwycięzcy Grand Prix w Gokartach w kategorii drużynowej

To nie był primaaprilisowy żart, w sobotę 1 kwietnia na torze kartingowym Autodrom w Sosnowcu zawodnicy walczyli o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zbigniewa Szaleńca.

Do zawodów przystąpiło 50 zawodników, którzy rywalizowali w czterech kategoriach:

• Kobiet,
  • Mężczyzn,
  • Drużynowa Open
  • Symulator Open.

Każdy z uczestników miał dwa przejazdy po 35 okrążeń, z których liczył się najlepszy czas jednego okrążenia. Do przejazdu finałowego w kategorii indywidualnej awansowało 8 kobiet oraz 8 mężczyzn, natomiast w kategorii drużynowej (dwuosobowej) liczyła się suma najlepszych czasów zawodników z przejazdu eliminacyjnego.

Wśród kobiet najlepsza okazała się Aleksandra Janeczek, drugie miejsce przypadło Joannie Chwał, a tuż za nią - Daria Oczkiewicz.

W kategorii mężczyzn na najwyższym stopniu podium stanął Marcin Merta, drugie
miejsce zajął Krzysztof Krzemiński, zaś trzecie Łukasz Zając.

W kategorii drużynowej (dwuosobowej) pierwsze miejsce zdobyli - Team Łukasz Cudzich, Marcin Merta, drugie miejsce – Team Mateusz Bochenek, Krzysztof Krzemiński, natomiast trzecie miejsce – Team Łukasz
Zając, Marcin Łazarz.

W kategorii symulator pierwsze miejsce wywalczył Łukasz Zając, z drugiego miejsca cieszył się Łukasz Szczepański, z kolei trzecie miejsce zdobył Tomasz Szczepański.

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci pucharów,statuetek oraz medali.