adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
09 czerwca 2022
kategoria:
Aktualności
Zbiornik wodny w Parku Grabek
Zbiornik wodny w Parku Grabek

Przez najbliższy rok patronem zbiornika wodnego w Parku Grabek będzie firma ProMar Systemy Klimatyzacji i Wentylacji Sp. z o.o.

Firma ProMar Systemy Klimatyzacji i Wentylacji patronat nad akwenem w Parku Grabek wylicytowała za 3550 złotych. Pieniądze te w całości trafiły na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W czwartek, 9 czerwca, doszło do symbolicznego odsłonięcia tablicy, która informuje mieszkańców o tym hojnym geście. Burmistrz Zbigniew Szaleniec podziękował właścicielom firmy Marcinowi oraz Justynie Ochenduszko. Była też okazja do porozmawiania o terenach zielonych i miejscach do wypoczynku, których w naszym mieście nie brakuje.

Firma ProMar Systemy Klimatyzacji i Wentylacji mieści się przy ulicy Dojazdowej 2 w Czeladzi. W swojej ofercie posiada szeroką gamę urządzeń oraz elementów instalacji do zastosowania w systemach wentylacji i klimatyzacji.

Więcej informacji o patronie zbiornika wodnego w Parku Grabek - TUTAJ.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry