adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
20 listopada 2022
kategoria:
Aktualności
Kobieta idealna
Kobieta idealna

27 listopada o godz. 17.00 Kopalnia Kultury zaprasza na „Kobietę idealną”, czyli znakomitą komedię pomyłek, pełną intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas.

Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans. Jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?

„Kobieta idealna” to doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości.

27 listopada na scenie Kopalni Kultury wystąpią aktorzy Krakowskiej Fundacji Teatralnej w spektaklu „Kobieta idealna”. Widzowie będą mogli podziwiać Michała Milowicza, Katarzynę Jamróz, Michała Pietrzaka oraz Piotra Dąbrowskiego. Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasie Kopalni Kultury lub online.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry