adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAPrzyjmujemy wnioski na preferencyjny zakup paliwa stałego (węgiel/orzech, ekogroszek, miał).Informacja o przystąpieniu Gminy Czeladź do zakupu paliwa stałego do dnia 31 grudnia 2022 r.Громадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
31 sierpnia 2023
kategoria:
Aktualności
Razem zmieńmy Czeladź
Razem zmieńmy Czeladź

Rozpoczęliśmy działania zmierzające do przygotowania aktualizacji „Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Czeladź na lata 2024-2030”. Naszym celem jest opracowanie pogłębionej analizy obszaru rewitalizacji, a zwłaszcza w zakresie problemów oraz potencjałów poszczególnych podobszarów rewitalizacji.

Rewitalizacja jest procesem obejmującym przemiany przestrzenne, gospodarcze, ale przede wszystkim zmiany społeczne, a te w naszej opinii, nie mogą się dokonać bez udziału mieszkańców. To właśnie sami mieszkańcy mają nieoceniony wpływ na ten proces, który docelowo służy poprawie jakości życia i odpowiada na potrzeby oraz pozwala możliwie szybko zniwelować istniejące do tej pory problemy i niedogodności.

Państwa opinie i uwagi mają dla nas szczególne znaczenie, gdyż zależy nam, aby dokonać niniejszej aktualizacji wspólnie z mieszkańcami naszego Miasta, ponieważ rozwój Czeladzi przede wszystkim ma służyć Wam.

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa ankietę. Wyrażone w niej opinie będą miały wpływ na kształt dokumentu, który przez najbliższych 7 lat wyznaczy kierunki działań rewitalizacyjnych w gminie.

Serdecznie zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety, która zajmie Państwu około 15 minut.
Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Ankieta dostępna jest pod linkiem: TUTAJ 

Ankieta jest anonimowa, będzie można ją wypełniać do 30 września 2023 roku.

Wspólnie zmieńmy Czeladź

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry