adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
05 listopada 2019
kategoria:
Aktualności
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Miasto Czeladź przystąpiło do tegorocznej XII już edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbędzie się w dniach 18-24 listopada 2019 r. Wydarzenie to organizowane jest w 170 krajach i promuje świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, przy współpracy z prywatnymi przedsiębiorcami działającymi na terenie miasta, Wydział Edukacji i Polityki Społecznej organizuje wizyty studyjne, skierowane do uczniów ostatnich klas czeladzkich szkół podstawowych.

Inicjatywa ta ma przyczyniać się do popularyzacji wiedzy na temat działalności przedsiębiorstw prywatnych, zachęcać do podejmowania inicjatyw biznesowych, pobudzać aktywność wśród uczniów, zapoznać z etapami zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz budowania własnej, konkurencyjnej marki.

Wizyty studyjne odbywać się będą 21 listopada 2019 r.

Źródło: Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry