adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
15 2020
kategoria:
Aktualności
Obchody Dnia Edukacji Narodowej
Obchody Dnia Edukacji Narodowej

W środę, 14 października 2020r. odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej na sali sesyjnej Urzędu Miasta. 

W uroczystości uczestniczyli m.in.: Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec, Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Beata Zawiła, dyrektorzy czeladzkich szkół i przedszkoli, nauczyciele, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego oraz przedstawiciele oświatowych związków zawodowych.
Podczas spotkania Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec złożył na ręce dyrektorów placówek oświatowych życzenia dla wszystkich pracowników szkół i przedszkoli oraz podziękowania za pracę na rzecz edukacji i wychowania dzieci oraz młodzieży. Słowa uznania za współpracę , w tych trudnych czasach, skierowane były także do przedstawicieli nauczycielskich związków zawodowych oraz do pracowników naszego Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej, na czele z Naczelnik Elżbietą Bazańską – Wolską.

Ważnym momentem spotkania było ślubowanie 6 nauczycieli, którzy uzyskali stopień awansu nauczyciela mianowanego. Po złożeniu uroczystego ślubowania Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec wraz z Zastępcą Burmistrza ds. Społecznych Beatą Zawiła wręczyli listy gratulacyjne oraz kwiaty.

Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej były inne niż zwykle. Jednak pomimo skromnej uroczystości, bardzo cieszymy się , że udało nam się spotkać chociaż w niewielkim gronie. Mamy nadzieję, że za rok wszystko wróci na normalne tory i przyszłoroczny Dzień Edukacji Narodowej będzie okazją do wielu miłych spotkań i wspólnych uroczystości.

Źródło: Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry