do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
08 stycznia 2018
kategoria:
Aktualności
T. Kostro "Zagłębie, którego nie ma" 

Muzeum Saturn i Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi zapraszają na spotkanie z Tomaszem Kostro – autorem albumu „Zagłębie, którego nie ma”, będącego nostalgiczną, fotograficzną opowieścią o czterech miastach Zagłębia Dąbrowskiego: Czeladzi, Będzina, Dąbrowy Górniczej i Sosnowca.


Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Muzeum przy ul. Dehnelów 10 w najbliższy piątek, 12 stycznia o godz. 17.00.

Tomasz Kostro – absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim, a także podyplomowych studiów dziennikarskich. Były redaktor naczelny miesięcznika kulturalnego „SOSNart”. Obdarzony licznymi talentami i zainteresowaniami. Autor takich książek jak „Na początku był cynk...”, „Spacer po Tokowisku”, „Od cynku do kremu czyli gawędy historyczne o pionierach, milionerach, ich fortunach i przygodach” oraz współautor wydawnictwa „Sosnowiec między wojnami”. Mieszkaniec dzielnicy Stary Sosnowiec.

Źródło: Muzeum Saturn

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H