do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
14 marca 2017
kategoria:
Aktualności
Imieniny Marszałka
Imieniny Marszałka

W uznaniu wielkich zasług Józefa Piłsudskiego dla Polski i Polaków oraz ze względu na zbliżające się stulecie odzyskania niepodległości Sejm RP podjął uchwałę o ustanowieniu roku 2017 – Rokiem Piłsudskiego.

Chociaż uczczenie marszałka ma związek głównie z przypadającą 5 grudnia roku bieżącego 150. rocznicą jego urodzin, Muzeum Saturn już teraz zaprasza wszystkich 17 marca na godz. 17.00 do wspólnego świętowania imienin Józefa Piłsudskiego. Swoją obecnością galę zaszczyci sam Marszałek!

W programie wieczoru - wystawa użyczona przez Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie przestawiająca tego otoczonego kultem charyzmatycznego przywódcę i stratega, uwielbianego za życia i po śmierci oraz okolicznościowy wykład zatytułowany „Symbolika postaci Józefa Piłsudskiego z perspektywy intelektualistów”, który wygłosi dr Miłosz Skrzypek z Uniwersytetu Śląskiego.

Źródło: Muzeum Saturn

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H