do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
14 marca 2017
kategoria:
Aktualności
Plakat promujący wydarzenie
Plakat promujący wydarzenie

 Już 18 marca, w godzinach od 17.00-20.00 w Hali MOSIR w Czeladzi, wszystkie kobiety będą mogły potańczyć w latynoskich rytmach i jednoczenie zadbać o swoje zdrowie.

Coś dla zdrowia i urody

Uczestniczkom wydarzenia zostanie przybliżona profilaktyka samobadania piersi. Będzie także można skorzystać z porad dietetyka Natur House Będzin, dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej i zawartości wody w organizmie. Ponadto konsultanki Avon zaprezentują nowe trendy w kosmetyce i wykonają bezpłatny makijaż. Stoisko zielarskie zaprezentuje zioła oraz zdrowe jedzenie, które mają dobroczynny wpływ na Wasze zdrowie.
Mamy z pociechami są mile widziane, dla naszych milusińskich będzie przygotowane miejsce z kolorowankami.

Dzień Dawcy Szpiku

Od godziny 16:00 zostanie uruchomione stanowisko DKMS, na którym będzie można zdobyć wiedzę na temat tego jak wygląda rejestracja do bazy potencjalnych dawców komórek macierzystych oraz na czym ono polega oraz... dołączyć do grona dawców szpiku. A to nic trudnego, wystarczy pobrać wymaz i wypełnić odpowiedni formularz. Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego, dlatego też warto zarejestrować się do bazy dawców.

Nagrody dla szczęśliwców

W trakcie maratonu można będzie wygrać wspaniałe nagrody, takie jak:
Kosmetyki firmy Sotaile
Atrakcyjne vouchery: na zakupy w sklepie Tańka&Mańka SHOES, do Kawiarni Art Cafe, na zabiegi mikrodermabrazji w salonie kosmetycznym Biomax, na zabieg koloryzacji włosów w salonie fryzjerskim Anny Delkowskiej.

Każda z uczestniczek otrzyma butelkę wody, ufundowaną przez szkołę jazdy Speed z Czeladzi.

Maraton poprowadzą trzy instruktorki Zumba Fitness ZIN: Magda Smolarek, Ola Siudak i Kasia Nowak.

Do udziału w wydarzeniu bardzo serdecznie zapraszają:
Stowarzyszenie Czeladź Jest Fajna oraz Kate Dream Team

Źródło: Stowarzyszenie Czeladź Jest Fajna

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H