adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
09 stycznia 2017
kategoria:
Aktualności
Grafika 25. Finału WOŚP
Grafika 25. Finału WOŚP

To już ćwierć wieku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Czy w tym roku w Czeladzi pobijemy kolejny rekord w kwotach, zebranych na wspomaganie ratowanie zdrowia i życia najmłodszych i seniorów?

Niedzielne popołudnie i wieczór uświetnią występy artystów takich jak Antek Smykiewicz i Mafia. W międzyczasie odbędą się licytacje atrakcyjnych przedmiotów, pojawi się także orkiestrowy sklepik. Burmistrz Zbigniew Szaleniec nagrodzi również laureatów konkursu na Najpiękniejszą Iluminację Świąteczną w Czeladzi w 2016 r.

W tym roku już po raz drugi odbędzie się organizowany przez stowarzyszenie "Czeladź Biega" bieg i marsz nordic walikng pod hasłem "Policz się z cukrzycą".

Przypominamy, że do piątku 13 stycznia przyjmujemy przedmioty na licytacje i sprzedaż w sklepiku, podczas 25. Finału WOŚP.

Zapraszamy na czeladzki rynek bo... Będzie się działo!

 

 Plakat promujący 25. Finał WOŚP w Czeladzi

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry