UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
07 marca 2016
kategoria:
Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi

już po raz 10 zorganizował Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim. W dniu 5 marca 2016 roku na stoku Złoty Groń w Istebnej stawiło się 70 zawodników. Warunki na stoku były średnie, temperatura na plusie, co nie przeszkodziło w dobrej zabawie, tym bardziej, że czeladzianie szusowali w doborowym towarzystwie, a mianowicie w towarzystwie Prezydenta Polski pana Andrzeja Dudy.
Organizatorzy zapewnili wszystkim gorący posiłek oraz wspaniała zabawę.
Mistrzynią Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w 2016 roku została pani Ola Janeczek z czasem 39,15, natomiast Mistrzem Czeladzi został pan Jakub Mentel z czasem 35,45. Najmłodszym zawodnikiem została 5 – letnia Hania Damska, natomiast najstarszym zawodnikiem został pan Marian Grząba, którzy również zostali uhonorowani statuetką.
Puchary i medale zwycięzcom poszczególnych kategorii wręczali: zastępca Burmistrza Miasta Czeladź pani Beata Zawiła oraz dyrektor MOSiR Czeladź pan Henryk Michalski.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na następne nasze sportowe zmagania.

Dokładne wyniki w załączniku:

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf X Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim - wyniki 16-03-07 15:49 118.08KB pobierz plik: X Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim - wyniki