adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAPrzyjmujemy wnioski na preferencyjny zakup paliwa stałego (węgiel/orzech, ekogroszek, miał).Informacja o przystąpieniu Gminy Czeladź do zakupu paliwa stałego do dnia 31 grudnia 2022 r.Громадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
12 kwietnia 2023
kategoria:
Aktualności
Cechownia po modernizacji
Cechownia po modernizacji

11 kwietnia o godz. 12.00 ruszyło głosowanie internetowe w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. W tegorocznej edycji o tytuł najlepszej modernizacji walczy Postindustrialne Centrum Dziedzictwa Górnictwa Węglowego w Zagłębiu wraz z zagospodarowaniem terenu ul. Dehnelów w Czeladzi.

Aby zagłosować wystarczy kliknąć w link https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/3413/object/3651/postindustrialne-centrum-dziedzictwa-gornictwa-weglowego-w-zaglebiu-wraz-z oraz wcisnąć przycisk GŁOSUJ. Następnie:

  • kliknąć „zagłosuj na ten obiekt”
  • wypisać swój adres e-mail, imię i nazwisko oraz zaznaczyć „nie jestem robotem”
  • po udanej weryfikacji zatwierdzić głos
  • na podany adres mailowy wysłany zostanie link, który trzeba kliknąć, aby potwierdzić oddanie głosu.

Głosy można oddawać raz na 24h z jednego adresu IP w każdym województwie. Głosowanie potrwa do 12 maja do godz. 12:00 i jest całkowicie bezpłatne.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry