adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
19 listopada 2021
kategoria:
Aktualności
Weekend w mieście
Weekend w mieście

Przed nami kolejny weekend w mieście. Sprawdźmy, co tym razem będzie się działo w naszym mieście.

Nocne granie w piłkę nożną

Ten weekend zaczynamy na sportowo. W piątek, 19 listopada, w hali MOSiR odbędzie się I Nocny Halowy Turniej Piłki Nożnej BUDMET NOCOŃ CUP. Nagroda główna wynosi 1000 zł. Start o godz. 19.30.

Family Cup w tenisie stołowym

W sobotę zapraszamy na kolejną edycję Rodzinnego Turnieju „Family Cup” w tenisie stołowym. Celem wydarzenia jest wspólna integracja rodziców i uczniów oraz popularyzacja gry w tenisa stołowego. Turniej odbędzie się w hali MOSiR. Początek o godz. 11.00.

Domówka” z Sonią Bohosiewicz

20 listopada zapraszamy również do Kopalni Kultury na komedię koncertową pt. „Domówka”. Na scenie zobaczymy Sonię Bohosiewicz. „Domówka” to połączenie spektaklu, stand-upu, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności. Będzie się działo! Początek o godz. 18.00. Bilety w dniu koncertu - 70 zł.

Turniej Tańca Towarzyskiego

W niedzielę w hali MOSiR znów pojawią się roztańczone pary, które wystartują w VII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź.

Jej Wysokość Filiżanka”

21 listopada o godz. 13.00 Muzeum Saturn zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia plastyczne w ramach Muzealnego Kluby Juniora. Młodzi artyści, przy pomocy specjalistycznych farb do ceramiki, będą mieli okazję stworzyć autorskie projekty upiększające filiżanki. Konkretny projekt graficzny zostanie utrwalony poprzez „wypalenie” w piekarniku. Zajęcie prowadzone będą przez Martę Woźniak „RĘKOMA”. Obowiązują zapisy pod nr telefonu 32 265 42 93.

Wystawa w „Elektrowni”

Zachęcamy również do wizyty w GSW „Elektrownia”, gdzie można aktualnie obejrzeć wystawę grafiki „Między mimesis a anamnesis i z powrotem”. Szczegóły - KLIKNIJ TUTAJ.

Kino w Kopalni Kultury

Tradycyjnie zapraszamy też do kina w Kopalni Kultury. W ten weekend na ekranie zobaczymy filmy: „Moje wspaniałe życie”, „Binti” oraz „Nowy porządek”. Sprawdź aktualny repertuar.

ZOBACZ TAKŻE CZELADZKI IMPREZOWNIK NA LISTOPAD

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry