adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAPrzyjmujemy wnioski na preferencyjny zakup paliwa stałego (węgiel/orzech, ekogroszek, miał).Informacja o przystąpieniu Gminy Czeladź do zakupu paliwa stałego do dnia 31 grudnia 2022 r.Громадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
25 maja 2023
kategoria:
Aktualności
Czeladzka Garażówka
Czeladzka Garażówka

27 maja w godzinach od 10.00 do 13.00 na Placu Vianneya przy Kopalni Kultury już po raz jedenasty odbędzie się Czeladzka Garażówka!

Czeladzka Garażówka to impreza, podczas której przedmioty zbędne dla jednych, przydają się innym. Wystawić i nabyć będzie można m.in. książki, ubrania, sprzęty AGD, filmy, gry, zabawki, biżuterię, a nawet przedmioty kolekcjonerskie.

Także i tym razem dołączą do akcji wolontariusze ze Stowarzyszenia Nadzieja na dom, którzy będą zbierać datki oraz karmę dla zwierząt. W zamian darczyńcy dostaną ekologiczne niespodzianki uszyte na warsztatach rękodzieła w Kopalni Kultury.

Na wydarzenie zapraszają Barbara Wszołek i Beata Marcinkowska - organizatorki i pomysłodawczynie tej akcji oraz założycielki grupy Czeladzkie EKO. - Czeladzka Garażówka jest dla każdego, kto chce pozbyć się zbędnych rzeczy oraz dla tych, którzy polują na super okazje! - podkreślają organizatorki.

Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy przybyć 27 maja w godzinach 10.00-13.00 na Plac Vianneya przy Kopalni Kultury. Udział jest bezpłatny!

 Przed nami XI Czeladzka Garażówka!

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry