adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
06 lutego 2024
kategoria:
Aktualności
Komputer bez tajemnic
Komputer bez tajemnic

Serdecznie zapraszamy czeladzkich seniorów na zajęcia komputerowe pn. „Komputer bez tajemnic!”, które odbędą się 9 lutego o godz. 13.00  w Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej „Saturn” przy ulicy Biedermanna 2 w Czeladzi.

W trakcie warsztatów seniorzy dowiedzą m.in. jak zakładać konto e-mail i jak je obsługiwać, na czym polega zakładanie profilu zaufanego i jak poruszać się po Internetowym Koncie Pacjenta, a także jak korzystać z Facebooka.

Warsztaty odbędą się 9 lutego 2024 roku o godzinie 13.00 w Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej „Saturn” przy ulicy Biedermanna 2 w Czeladzi.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na zajęcia obowiązują telefoniczne zapisy pod numerem: 32 763 79 76.

Źródło: Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry