adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Przyjmujemy wnioski na preferencyjny zakup paliwa stałego (węgiel/orzech, ekogroszek, miał).Informacja o przystąpieniu Gminy Czeladź do zakupu paliwa stałego do dnia 31 grudnia 2022 r.760. rocznica lokacji Miasta CzeladźГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
10 marca 2022
kategoria:
Aktualności
Webinarium
Webinarium

17 marca zapraszamy na interaktywny webinar z psycholog dr Dominiką Siewniak-Maciuszek „Jak rozmawiać z dzieckiem o wojnie?”

Telewizja, Radio, Internet... bombardują nas informacjami nasyconymi drastycznymi obrazami z działań wojennych w Ukrainie. Dorośli angażują się w inicjatywy wspierające naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Do szkół trafiają dzieci z terenów objętych konfliktem zbrojnym. Przedszkolaki odreagowują bawiąc się „w wojnę”. Wszystkiemu towarzyszą emocje często nasycone agresją wynikającą z braku wpływu na ból, cierpienie, śmierć...

To właśnie dlatego z myślą o dzieciach i rodzicach z czeladzkich placówek oświatowych zaprosiliśmy psycholog - dr Dominikę Siewniak-Maciuszek - aby podczas interaktywnego webinaru porozmawiać o tym, jak radzić sobie w obecnej sytuacji? Jak kształtować właściwe emocje (własne i dzieci)?

Już 17 marca o godz. 19.00 spotkajmy się na profilu FB Miasto Czeladź oraz www.youtube.com/czeladztv. Zaplanowaliśmy aktywny udział publiczności. Każdy uczestnik będzie mógł dołączyć do rozmowy poprzez zadawanie pytań za pośrednictwem aktywnego czatu. Zapraszamy do rejestracji i udziału: https://forms.gle/mKMa9ZUZoW59cK6Z9. Do zobaczenia!

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry