adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
25 stycznia 2023
kategoria:
Aktualności
Aukcje Allegro WOŚP 2023
Aukcje Allegro WOŚP 2023

Zachęcamy do licytowania przedmiotów w ramach miejskich aukcji WOŚP w serwisie Allegro. Do nabycia: rękawice KSW z autografami Pudziana i Mameda, dzieła sztuki i inne (lista aktualizowana STAN NA 27.01.2023 r.). 

Rękawice KSW - KLIKNIJ TUTAJ

Złote rękawice Federacji KSW z autografami dwóch legend polskiego MMA: Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova to nie lada gratka dla wszystkich miłośników sportu oraz fanów tych zawodników. Rękawice pochodzą z limitowanej serii KSW Legends. Oprawione w ramkę i powieszone na ścianie będą przypominać Wam o najlepszych walkach z udziałem Pudziana i Mameda!

Obraz "Górski pejzaż" Anna Radzięta

Obraz o wymiarach 30x21 cm "Górski pejzaż" malowany na płótnie

Obraz "Samotnia" Anna Radzięta

Obraz o wymiarach 30x21 cm "Samotnia" malowany na płótnie

Obraz "Koń w galopie" Krzysztof Zięcik

Obraz o wymiarach 53 cm x 48 cm "Koń w galopie" malowany na płycie pilśniowej

Obraz "Zimowa noc" Daria Porębska

Obraz o wymiarach 30 cm  x  23,5 cm "Zimowa noc" malowany na płótnie

Zostań Burmistrzem Czeladzi na jeden dzień!

Chcesz dowiedzieć się na czym polega praca burmistrza? Już dziś masz niepowtarzalną szansę aby stać się burmistrzem Miasta Czeladź (na jeden dzień :) ). Weźmiesz udział w naradzie kierownictwa miasta, odwiedzisz miejskie jednostki i powstające inwestycje w asyście burmistrza Zbigniewa Szaleńca, a przede wszystkim przyczynisz się do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zostań patronem akwenu w Parku Grabek

Przepiękny Park Grabek, to jedna z największych atrakcji na ternie Miasta Czeladź. Jednym z jego najważniejszych elementów (obok amfiteatru i tężni solankowej) jest urokliwy zbiornik wodny. Już dziś możesz stać się jego patronem (na rok)! Zwycięzca licytacji (lub firma) otrzyma możliwość wybrania nazwy (imię i nazwisko lub nazwa firmy) , która wraz z wylicytowaną kwotą zostanie zamieszczona na tablicy przy zbiorniku. Koszty związane z ustawieniem tablicy pokrywa Miasto Czeladź.

CZAS TRWANIA: 25 MAJ 2023 - 25 MAJ 2024

Ikona Muzeum Saturn (srebro)

Wyjątkowa ikona (o wymiarach 18 cm na 15,5 cm) z wizerunkiem Muzeum Saturn w Czeladzi ze srebra (o wymiarach 7 cm na 5 cm) będzie stanowić ozdobę każdego domu!

Kalendarz 2023 - Czeladź w akwarelach Jana Powałki

OSTATNIA SZTUKA W MIEŚCIE! Muzeum Saturn przygotowało kolejny kalendarz ścienny na rok 2023 w całości poświęcony urokliwym akwarelom autorstwa Jana Powałki prezentującym dawną Czeladź. Historyczny almanach publikowany od 2014 roku stał się już obowiązkową pozycją wydawniczą w dorobku naszej instytucji i swego rodzaju muzealną tradycją celebrowaną z końcem każdego roku. Zawsze w eleganckiej szacie ilustracyjnej z określonym czeladzkim motywem, wzbogacony archiwalnymi lub też współczesnymi fotografiami, rycinami i grafikami, zaopatrzony w krótkie teksty stanowi niewątpliwie atrakcyjną wizytówkę Muzeum Saturn. Opracowywany graficznie przez utalentowaną Teresę Strojniak przedstawia sobą nad wyraz wyjątkowe, barwne i nader ciekawe wydawnictwo, które naprawdę wypada mieć.

Wieszak na klucze z odpadów drewnianych

Wieszak na klucze z odpadów drewnianych "Miasteczko pod starym zegarem". Całość została dopracowana techniką decoupage. Wieszak wykonany i podarowany przez pracownię DREWNOPIS

Obraz 40cm x 30cm Krystyna Balińska

Obraz o wymiarach 40x30 cm "Latarnia" malowany akwarelą.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry