UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
27 marca 2018
kategoria:
Aktualności
 III Grand Prix w Gokartach o puchar Burmistrza Miasta Czeladź

W sobotę, 24 marca odbyło się III Grand Prix w Gokartach o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź, zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Punktualnie o godzinie 10:00 grupa 50 uczestników stawiła się na torze kartingowym Autodrom w Sosnowcu, by - z dużym zaangażowaniem - rywalizować o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Po krótkim szkoleniu rozpoczęliśmy zawody.

Zmagania odbywały się w pięciu kategoriach:  Kobiet, Mężczyzn, Drużynowej Open, Symulatorze Kobiet, Symulatorze Mężczyzn.

Zasady eliminacji były proste - należało po upływie ustalonym czasu minąć metę jako pierwszy z największą liczbą okrążeń. Do przejazdu finałowego w kategorii indywidualnej awansowało 10 kobiet oraz 8 mężczyzn, natomiast w kategorii drużynowej (dwuosobowej) liczyła się suma najlepszych czasów zawodników z przejazdu eliminacyjnego.

Grand Prix w Gokartach, w kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Agata Milka, drugie Kamila Sudara, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Joanna Malczak.

W kategorii mężczyzn zwyciężył Krzysztof Krzemiński, drugie miejsce zajął Michał Podgórny, natomiast z trzeciej lokaty mógł się cieszyć Mateusz Trela.

W kategorii drużynowej (dwuosobowej) pierwsze miejsce zdobyli Krzysztof Krzemiński i Wojciech Kluszczyński, drugie miejsce przypadło teamowi Michał Podgórny i Marcin Merta, zaś trzecie duetowi Mateusz Trela i Przemysław Trela.

W kategorii symulator kobiet pierwsze miejsce wywalczyła Kamila Sudara, z drugiego miejsca cieszyła się Żaneta Rypień, natomiast trzecie miejsce zdobyła Jolanta Ptaś.

W kategorii symulator mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył Paweł Olszewski, z drugiego miejsca cieszył się Łukasz Zając, natomiast trzecie miejsce zdobył Piotr Michalski.

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci pucharów oraz statuetek, które wręczył Burmistrz Miasta Czeladź - Zbigniew Szaleniec.

Serdecznie dziękujemy, a zarazem gratulujemy wszystkim uczestnikom, biorącym udział w naszych zawodach i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku.