UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
26 lutego 2018
kategoria:
Aktualności
Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim oraz Snowboardzie

W niedzielę, 24 lutego 2018 roku na stoku Złoty Groń w Istebnej odbyły się - już po raz 12 - Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim oraz Snowboardzie, w których wzięło udział 113 zawodników.

Różnica temperatur między ubiegłorocznymi mistrzostwami, a ich ostatnią edycją była imponująca - od oscylującej w granicach 15 stopni Celsjusza wiosennej aury w 2017 roku, po prawdziwie zimową, wręcz arktyczną, na poziomie -15 stopni Celsjusza w ubiegłą niedzielę.

Stok, jak co roku, był świetnie przygotowany do zawodów, a warstwa śniegu wynosiła zdecydowanie ponad 60 cm.
Pozytywni i mili ludzie stworzyli świetną atmosferę, a emocje sięgały zenitu.
Na wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek oraz gorące napoje w postaci kawy i herbaty.

Mistrzynią Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN kobiet została Aleksandra Janeczek, drugie miejsce zajęła Maria Kusa, na trzecim miejscu uplasowała się Karolina Komasińska.

Mistrzem Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN mężczyzn został Michał Kostarz, drugie miejsce zajął Adam Kaczmarek, trzecie miejsce przypadło jednemu z najmłodszych zawodników, którego śmiało możemy nazwać odkryciem zawodów - Piotrowi Gniadkowi.

Mistrzem Czeladzi w Snowboardzie w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn został Rafał Bator, drugie miejsce zajął Michał Jastrząb, zaś trzecie miejsce - Rafał Pietruszka.

Najmłodszą zawodniczką była Sara Satała-Mrozowska, a najstarszym zawodnikiem - Marian Grząba.

Dodatkową atrakcję stanowiło losowanie 10 nagród, czyli specjalnie przygotowanych gadżetów od MOSiR Czeladź.

Puchary i medale zwycięzcom poszczególnych kategorii wręczali: dyrektor MOSiR Czeladź Henryk Michalski oraz Kierownik MOSiR Czeladź Mateusz Cichoń.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy na następną edycję sportowych zmagać w Istebnej, które odbędą się w 2019 roku.

Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czeladzi.

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi