adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
11 maja 2018
kategoria:
Aktualności
Muzealna Akademia Seniora 

Czy zawsze kolor czarny oznacza żałobę, a biel jest oznaką czystości i niewinności? Czerwień symbolizuje agresję czy pasję i miłość? Dlaczego byk tak na nią reaguje? Czy kolor zielony niesie nadzieję?

Każda barwa wpływa na nasze samopoczucie i postrzeganie, jednak często ich symbolika jest różna, w zależności od szerokości geograficznej oraz kultury. Kolory po które sięgamy, często podświadomie, określają nasze tęsknoty i nastroje. Podczas kolejnej Muzealnej Akademii Seniora 15 maja o godz. 10.00, Anna Binek-Zajda przeanalizuje barwy, symbolikę oraz zastosowanie i ich dobór w życiu codziennym.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Źródło: Muzeum Saturn

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry