do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
04 października 2018
kategoria:
Aktualności
Oficyna Saturnowska

Najnowszy egzemplarz kwartalnika muzealnego otwiera rekomendacja militarno-historycznego pikniku zatytułowanego „Chwała Niepodległej”, który odbędzie się 19 października w godz. 12.00-18.00 na terenach zielonych w pobliżu Muzeum Saturn. Współorganizowany z Zagłębiowskim Muzeum Militariów Dragon stanowić będzie doskonałą okazję do zobaczenia sprzętu, wojskowego wyposażenia przed ponad 100 laty oraz umundurowania oddziałów piechoty liniowej państw zaborczych, a także legionistów Józefa Piłsudskiego.


Numer prawie w całości poświęcony został pięknemu jubileuszowi 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, ukazanemu w kontekście zaprzeszłych wydarzeń i osób związanych z historią naszego miasta.


Wydawnictwo bezpłatne - dostępne w siedzibie Muzeum Saturn, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Galerii Sztuki Współczesnej „Elektrownia”, Kopalni Kultury, Cafe Desa, kiosku M.E.R.C.I. oraz w wersji elektronicznej na stronie www.muzeum-saturn.czeladz.pl


Warto czytać.


Źródło: Muzeum Saturn w Czeladzi

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H