adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Samospis internetowy w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań!Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
24 2020
kategoria:
Aktualności
Burmistrz podczas prezentacji raportu o stanie miasta
Burmistrz podczas prezentacji raportu o stanie miasta

Podczas XXIV sesji Rady Miejskiej radni - zdecydowaną większością głosów - udzielili wotum zaufania i absolutorium burmistrzowi Zbigniewowi Szaleńcowi.

Radni zatwierdzili sprawozdanie finansowe za 2019 rok zaprezentowane przez skarbnik miasta Bogusławę Tanhojzer. Przedstawiony materiał skomentował wiceprzewodniczący RM Marcin Gadecki. W dalszej kolejności radni pozytywnie ocenili referowany przez burmistrza miasta Zbigniewa Szaleńca „Raport o Stanie Miasta Czeladź 2019”.

W imieniu 16 osobowego klubu Wspólnie dla Czeladzi komentarz do raportu wygłosił przewodniczący klubu Andrzej Mentel. Z obydwu dokumentów wynika, że miasto znajduje się w bardzo dobrej kondycji finansowej, a ubiegłoroczny budżet z całą pewnością można nazwać rekordowym i to w skali całego 30-lecia.

Jak co roku, podczas tzw. sesji absolutoryjnej, radni głosowali nad udzieleniem najpierw wotum zaufania burmistrzowi miasta, na następnie absolutorium. Po wysłuchaniu sprawozdania i raportu 19 obecnych na sesji radnych przystąpiło do głosowania. Dotychczasowe działania burmistrza poparło 16 radnych, a tylko 3 było przeciw.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry