adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
19 sierpnia 2019
kategoria:
Aktualności
Utrudnienia drogowe w Czeladzi
 

W związku z budową ronda w miejscu dotychczasowego skrzyżowania ulicy Szpitalnej i Kombatantów, od czwartku, 22 sierpnia, skrzyżowanie to zostanie zamknięte.

Zamknięcie i przebudowa skrzyżowania związana jest z budową nowych centrów przesiadkowych oraz przebudową obecnego układu komunikacyjnego. Utrudnienia w ruchu drogowym w kierunku szpitala, osiedla Ogrodowa, cmentarza komunalnego i Wojkowic potrwają około 5 miesięcy. Przez ten czas wyznaczone zostaną objazdy ulicami: Tuwima, Grodziecką, DK-94 i 1 Maja.

Utrudnienia w ruchu drogowym dotyczyć będą również komunikacji miejskiej. Szczegóły zmian i wyznaczone trasy objazdowe dla linii autobusowych znajdują się w  komunikacie Zarządu Transportu Metropolitalnego.

 Tymczasowa organizacja ruchu

 

 Utrudnienia drogowe przy ul. Kombatantów i Szpitalnej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry