adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
04 listopada 2019
kategoria:
Aktualności
Pierwszaki dawne maluchy

"Pierwszaki dawne maluchy" to debiut autorski Lilianny Jędrzejewskiej-Muchy, nazywanej przez wszystkich „panią Lidzią”, nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi. Współautorki podręczników do nauczania zintegrowanego i świetnego pedagoga, wychowawcy wielu pokoleń czeladzian.


"Pierwszaki dawne maluchy" – książka o dzieciach i dla dzieci, które wkraczają w nieznany szkolny świat. Z pewnością będzie pomocna także rodzicom i stawiającym pierwsze kroki w zawodzie nauczycielom.


Na spotkaniu autorka opowie o swoim ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w pracy nauczyciela nauczania początkowego. Porozmawiamy także o tym, jak najlepiej przygotować dzieci do szkolnej edukacji i jak mądrze zarazić dzieci miłością do nauki i lepszego rozumienia świata.


Na spotkanie zapraszamy 14 listopada, o godz. 17.00, do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi

 Pierwszaki dawne maluchy

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry