adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Samospis internetowy w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
16 2021
kategoria:
Aktualności
Recepta na życie obchodzącej 101. urodziny pani Janiny
Recepta na życie obchodzącej 101. urodziny pani Janiny

101. urodziny świętowała wczoraj pani Janina Boniecka-Skarżycka, urodzona 15 lipca 1920 roku. Z tej okazji w obecnym jej miejscu zamieszkania – Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Czeladzi wizytę Jubilatce złożyli: zastępca burmistrza ds. społecznych Beata Zawiła i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Czeladzi Aleksandra Duc-Cichor, które przekazały jej wiele serdecznych życzeń, kosz kwiatów, list gratulacyjny i finansowy upominek.

W tym uroczystym dniu pani Janinie towarzyszyła najbliższa rodzina, a z bukietem czerwonych róż przybył także dyrektor DPS Dominik Hodurek.

Podczas spotkania przy stole, na którym królował urodzinowy tort, był czas na wspomnienia i wiele pytań do pani Janiny o to, co należy robić, by tak wspaniale wyglądać, mieć znakomitą pamięć, a przede wszystkim tak wiele optymizmu w sobie. Recepta Jubilatki na długie życie była prosta: brać życie na wesoło! Bo  bywają dni smutne i wesołe, ale te przykre chwile przeminą. A ponadto trzeba często... spoglądać  do lustra i – jak to czyni po dziś dzień pani Janina – powtarzać: „Nie daj się!”.

Pani Janina Boniecka-Skarżycka w Czeladzi mieszka od 2014 roku. Urodziła się w Pniewie i większość życia spędziła w Warszawie. W pobliskim Nasielsku prowadziła sklep obuwniczy. Przeżyła dwóch – jak zaznaczała wspaniałych – mężów. Miała trójkę dzieci.  (wk)

Fot. UMCz/ W. Konopelska

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry