adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
11 stycznia 2022
kategoria:
Aktualności
Drugie miejsce dla Czeladzi
Drugie miejsce dla Czeladzi

Miasto Czeladź zajęło drugie miejsce w wojewódzkim etapie plebiscyty „Świeć się z Energą” na Świetlną Stolicę Polski.

W plebiscycie na świetlną stolicę województwa śląskiego zajęliśmy drugie miejsce. Na nasze miasto oddano 21 281 głosów. Zwycięzcą okazało się Bielsko-Biała, na które zagłosowało 32 638 internautów. Na trzeci Skoczów oddano 1890 głosów.

W ubiegłym roku pierwsze, a tym roku drugie miejsce Czeladzi w konkursie na najpiękniej przystrojone świątecznie miasto naszego województwa. Sukces tym większy, że daleko w tyle zostawiliśmy licznie zgłoszone do konkursu miasta. A drugie miejsce i porażka z Bielsko-Białą to nie był wstyd, bowiem to podbeskidzkie miasto było w tym roku wyjątkowo pięknie przystrojone. Wiem coś o tym, bo miałem okazję w Nowy Rok spacerować po bielskiej starówce i naocznie zobaczyć, jak prezentuje się nasz główny konkurent do zwycięstwa. I byłem pod wrażeniem. Gratuluję władzom Bielska-Białej i mieszkańcom tego pięknego miasta świątecznego wystroju i zwycięstwa - skomentował Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi. – Obiecuję, że za rok znów podejmiemy szlachetną rywalizację, której efekty tak cieszą mieszkańców naszych miast - dodaje.

Co ważne nie tylko Czeladź, ale także nasza mieszkanka, Grażyna Mróz, odniosła duży sukces, zdobywając największą ilość głosów za zgłoszone do konkursy fotografie.

Serdecznie dziękuję naszym i nie tylko naszym mieszkańcom za wszystkie głosy na Czeladź. Korzystając z okazji, jeszcze raz dziękuję dyrekcji i pracownikom, zwłaszcza elektrykom z MZGK, za ciężką pracę na rzecz naszego miasta. Wystroju, który bazuje nie tyle na drogich, zakupionych elementach, ale na twórczej pracy i wyjątkowych pomysłach na ubieranie i wyposażanie w świąteczne ozdoby naszego miasta – podsumowuje Zbigniew Szaleniec.

Dziękujemy wszystkim za każdy głos!

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry