adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Samospis internetowy w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
29 lipca 2021
kategoria:
Aktualności
31 sierpnia upływa termin składania wniosków na dotację OZE
31 sierpnia upływa termin składania wniosków na dotację OZE

Urząd Miasta Czeladź informuje, iż dotacje do modernizacji źródła ciepła i zastosowania OZE są przyznawane na podstawie Regulaminu udzielania dotacji celowych ze środków budżetu miasta na realizację zadań związanych z modernizacją źródła ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie miasta Czeladź.

Przypominamy, że zgodnie z w/w Regulaminem, termin składania wniosków o dotację do modernizacji źródła ciepła i zastosowania OZE trwa od 1 stycznia do 31 sierpnia br. Wnioski złożone po 31 sierpnia nie podlegają rozpatrzeniu. Ponadto informujemy, że inwestycja dla której złożono wniosek może zostać wykonana dopiero po podpisaniu umowy dotacyjnej z Miastem.

Przypominamy również o możliwości skorzystania z dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze. Wnioski są realizowane w sposób ciągły. Zachęcamy do odwiedzenia Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego Programu Czyste Powietrze znajdującego się w budynku Urzędu Miasta Czeladź w pokoju 418.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry