do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
11 stycznia 2018
kategoria:
Aktualności
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 14 stycznia 2018 roku o godz. 16.00 zapraszamy na rynek starego miasta. Kolejny finał WOŚP w Czeladzi zapowiada się bardzo interesująco.

Zagrają zespoły, które na krajowej scenie muzycznej obecne są od ponad trzydziestu lat, czyli PüDELSI i Róże Europy. Przypomnijmy, że wokalistą tej pierwszej, kultowej już dziś formacji, był Maciej Maleńczuk. Natomiast na czele Róż Europy stoi do dziś Piotr Klatt. Na pewno usłyszymy takie nieśmiertelne przeboje jak: „Samba-mamba”, „Dawna dziewczyno” i „Uważaj na niego”, czy też: „Stańcie przed lustrami”, „Radio młodych bandytów” i „Jedwab”. Na scenie pojawi się również grupa
o dźwięcznej nazwie Ziggie Piggie, której żywiołem są rytmy reggae i ska. Nie zabraknie też czeladzkich zespołów dziecięcych i młodzieżowych. O godzinie 20.00 rozbłyśnie symboliczne „Światełko do nieba” i zabrzmi słynny hymn WOŚP. Najważniejsza będzie jednak, rzecz jasna, akcja charytatywna. Przypomnijmy, że w tym roku celem zbiórki jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Zachęcamy do wrzucania datków do puszek i zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach. Jak co roku zagrajmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Sportowym akcentem tego dnia będzie, objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Czeladź, 3 Bieg Policz się z cukrzycą, organizowany przez Stowarzyszenie Czeladź Biega.

Do 11 stycznia prowadzimy zbiórkę przedmiotów, które będą licytowane podczas 26. Finału WOŚP. 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H